BIBUS Türkiye

Mühendislik - Lojistik - Servis

BIBUS, hareket teknolojisinde raylar, arabalar, motorlar, frenler elektrikli silindirler olmak üzere her alanda komple çözüm sunar. Ürün yelpazemiz endüstriyel gazlı amortisörlerle, alüminyum profil sistemlerle tamamlanmaktadır. Bu sayede BIBUS sizlere tek elden çözüm sunmaktadır.

Hidrolik

BIBUS, Hidrolik Alanında, mobil uygulamalarda olduğu kadar endüstriyel alanda da uygulamalar için tasarlanmış kapsamlı bir hidrolik ve elektro-hidrolik ürün yelpazesi sunmaktadır. Avrupa'ya yayılmış yerel servislerimiz size en iyi mühendislik uzmanlığını ve en hızlı teslimat sağlamaktadır. Size gerçek tek elden çözüm kolaylığını, yenilikçi ürünler ve komple sistemlerle sunuyoruz.

Pnomatik

BIBUS, pnomatikle ilgili pazarın her sektöründe farklı uygulamalarla doğrudan hizmet verebilecek geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yenilikçi ürünler ve komple sistem çözümleriyle tek elden kolaylık sağlıyoruz. Otomotiv sektöründen medikal sektörüne, ürünlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı.

Çevre Teknolojileri

Çevre teknolojisi ile hava pompaları, diyafram körükler, yan kanal blower, hava difüzörler, dalgıç pompa ve çift diyaframlı pompalar geniş kapsamlı bir dizi pazarlıyoruz. Bu sayede, BIBUS atık su arıtma sistemlerine uyacak şekilde tasarlanmış montaj ekipmanlarının doğru tek bir yerden alışveriş sağlar.

BIBUS worldwide

Worldwide precense of BIBUS

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti.
(Mekatronik - Pnömatik -
Çevre Teknolojileri)

Ziya Gökalp Mh.
Bedrettin Dalan Bulv Üzeri
Vip Plaza Kat:2 No:43-44 
34490 Başakşehir / İstanbul
Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
E-mail info@bibus.com.tr
Web www.bibus.com.tr

BIBUS HİDROTOS A.Ş. (Hidrolik)

İvedik OSB 1451. Cd. No:79
Yenimahalle/Ankara
Tel : +90 312 354 29 27
Fax: +90 312 354 91 61
hidrotos@bibus.com.tr
www.bibus.com.tr