Crash Dampers

Son derece etkili alüminyum ve çelik enerji sönümleme elemanları
Tek kullanımlık acil durdurma damperler
Enerji kapasitesi 670 Nm/Cycle ile 11.200 Nm/Cycle arası
45 mm - 160 mm arası strok


Tek kullanımlık, ancak son derece kullanışlı koruma: Çarpma damperleri ile ACE, mühendislere yüksek verimli tesis güvenliği seçeneği olarak tek kullanımlık bir çözüm sunar. Özel tasarlanmış alüminyum borulardan veya çelikten yapılmış her çarpma elemanı, bir çarpma durumunda neredeyse anında yüksek atalet kuvvetlerini bile emer. Seri veya paralel olarak düzenlendiğinde, çarpma elemanları aynı anda daha da yüksek enerji değerlerini emebilir.

Sofistike test serilerinde geliştirilen acil durdurma sistemlerinin diğer avantajları, basit kurulumları, mevcut tesislerde güçlendirme kolaylığı, değiştirme hızı ve bir çarpışmadan sonra daha az duruş süresidir. Çarpma kutusunun deformasyonu, aynı zamanda, ideal olarak gelecekte aynı sorunun önlenmesine yardımcı olarak, olayın yeniden yapılandırılmasına da olanak tanır.

Bu avantajlarla çarpma damperleri, robotik uygulamalardaki birçok lineer ekseni ve ayrıca alet makinelerinin, konveyör sistemlerinin ve yüksek raflı raf besleyicilerin sınır konumlarını zaten koruyor.

Faydalı Linkler

 

loading...

Ürün Grubu Müdürü

İlker TOPAL
Tel.
Mob. +90 542 329 25 90
ito@bibus.com.tr