Bilyalı Lineer Raylar

Thomson profil ray çeşitleri yeni jenerasyon 500 serisi profil ray ve makaralı doğrusal kılavuzlardan oluşuyor. Raylar ve arabalar, mevcut uygulamalara kolayca adapte olmak veya yeni uygulamalara tasarlanabilmek için standart stillerde olabilme çeşitliliğine sahip.

Thomson 500 serisi bilyalı doğrusal kılavuzlar, uzun ömür, istisnai sertlik, yüksek dinamik ,statik yük kapasiteleri , yüksek moment yükleri, yüksek çalışma hassasiyeti, çoklu sızdırmazlık seçenekleri ve çoklu yağlama girişi seçenekleri sunar. Titreşimde meydana gelen azalma, makine ve takım ömrünü uzatır ve işletme verimliliği üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

500 serisi bilyalı profil arabaları artık taşıyıcının hareket sesini önemli derecede azaltan bilya ayırıcı elemanlarla sunulmaktadır. Gürültü azaltma, her bir rulman arasına plastik disk yerleştirerek gerçekleştirilir. Bu, topların birbirine temas etmesini önleyerek gürültüyü azaltır.

Thomson 500 serisi makaralı doğrusal kılavuz, daha az yük taşıma kapasitesi, daha düşük elastik deformasyon ve minimum sürtünme ile düşük aşınma sağlar. Sertlik, sırt sırta bir yatak düzenlemesinin eşdeğeri kullanılarak sağlanır; yanlış hizalama mevcut olduğunda silindir kenarının yüklenmesini önlemek için taçlandırılmış özel silindirler ile tamamlanır.

Thomson'un AccuMini doğrusal kılavuzları, yüksek hızda bile düzgün, sessiz, düşük sürtünmeli doğrusal hareket için üstün patentli bir bilyalı kontrol tasarımı sunar. AccuMini'nin Gotik kemer bilyeli oluk geometrisi, yüksek devrilme moment kapasitesi sağlar - tek başına uygulamalar için bir gerekliliktir.

Thomson MicroGuide®, belirli temiz oda ve aşındırma uygulamalarında korozyon direnci sağlayan minyatür bir rehberlik sistemidir. MicroGuide'ın iki hatlı Gotik kemer bilyeli oluk geometrisi, tek ray uygulamasını mümkün hale getirir.

T-Serisi, kritik, yüksek performanslı uygulamalar için düşük ağırlıklı bir çözüm sağlamak için arabalar ve raylardaki sertleştirilmiş çelik ara parçaları kullanan bir alüminyum kılavuzlama sistemidir. Bu yüksek kaliteli ürün, sertleştirilmiş çelik yük taşıyıcı plakalar ve bilya yolları ile uçak alüminyum alaşımından yapılır ve ağırlık ataletinin azaltılması gereken uygulamalar için ideal bir seçimdir.

loading...
  • thomson profile rail guides series 400 840x580
  • thomson profile rail guides series 500 850x580

Ürün Grubu Müdürü

İlker TOPAL
Tel.
Mob. +90 542 329 25 90
ito@bibus.com.tr