Bibus Yükseklik Ayarlı Elektrikli Çalışma Masaları

Sağlıklı çalışma alanlarını merkeze alan, Bibus Yükseklik Ayarlı Masalar; insan odaklı tasarım anlayışı ve ergonomik yapısı sayesinde diğer çalışma masalarından kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Yüksek teknolojik detaylar ile donatılmış şık tasarımı, ofislerde daha hareketli bir yaşam alanı sunarken; Yüksekliği Ayarlanabilen Elektrikli Masaların akıllı kolonları sayesinde, kullanıcının masasını istediği boyuta göre ayarlayabilmesini ve ayakta çalışmasını sağlıyor.

Gün içerisinde ortalama en az 6-8 saatini oturarak geçirmek zorunda kalan bir çalısan, hareketsizlik sonucu yaşanan kas ağrıları dışında iç organlarda fonksiyonel yavaşlama ile kardiyovasküler rahatsızlıkları ve daha birçok sağlık problemleriyle karşı karsıya kalmaktadır. Olumsuz etkileri minimize ederek ofis çalışanlarının sağlığını korumak için geliştirilen Bibus Yükseklik Ayarlı Ofis Masaları; oturum pozisyonunuz ve koltuğunuzun yüksekliği ile doğru orantılı ayarlayabileceğiniz standart ofis masası yüksekliğini dilediğiniz ölçülere getirmenize ve ayakta çalışabilmenize imkan tanıyarak, verimliliğinizin artmasında yardımcı oluyor.

"Personelleriniz bedenini ve ruhunu rahatlatmak için oturmak yerine ayakta çalışmayı da tercih edebilirler."

Ofis hayatındaki hareketsizlik sorununa duyarlı bir bakış açısı ile tasarlanan Bibus Yükseklik Ayarlı Ofis Masaları; tamamlayıcı ürünleriyle kullanıcısına ergonomik ve teknolojik çalışma alanları yaratıyor. Dijital ve manuel kumanda panelleriyle çalışmak istediğiniz minimum ve maksimum yüksekliği sabitleme imkanı sunuyor.

 

 

Masalarımızda bulunan akıllı kolonlar sayesinde; Sizlerde sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. 

AIDESK uygulaması ile masanızı telefonunuzdan kontrol edin...

 
 
BBS35TS-R12S

 
 
 
 
BBS35TS-R13S

 
 
 
 
BBS35TT-R13R

 
 
 
 
BBS35TF-R13S-2

 
 
 
 
BBS35TF-R13S-4

 
 
 
 
BBS35TO-S33S

 
 

 

loading...
Ürün Müdürü