POSIMIN®

POSIMIN® tamamen çelik, çoklu disk kaplinleri, bükülmez şekilde sert, boşluksuz, eğimli elastik ve bakım gerektirmez. Birim yapım sistemindeki standart elemanları kullanarak bireysel gereksinimleri kompakt bir şekilde yerine getirirler. Güç ileten POSIMIN kuplaj diski paketi, her 3 noktadaki sürtünmeli olarak bağlanmış ve formda oturan bağlantının bir sonucu olarak, her iki dönme yönünde boşluksuz olan bir tork iletimini garanti eder. POSIMIN kavramaları, yüksek dereceli C-Çeliklerinden ve korozyona dayanıklı yay çeliğinden elde edilen disk paketlerinden yapılmıştır. Kavrama, üç katlı bağlantı ve yüksek yay sertliği nedeniyle dört kadranın hepsinde hokoksik olarak iletir.

POSIFLEX®

POSIFLEX® kaplin, burulma rijit bir ikiz kardan dişli kaplindir. Bağlantı yuvaları düz bir iç dişe sahipken, göbekler kovalanan değişken yarıçaplı bir dış dişe sahiptir. Sonuç olarak, göbekler mahfazanın içinde uzamsal olarak hareket edebilir ve böylece birleştirilmiş şaft uçlarının belirtilen toleranslar dahilindeki açısal, radyal ve eksenel şaft hizalamasını telafi edebilir.

Namlu Kaplin

TSCHAN TK namlulu kaplinlerin vinç kaldırma mekanizmalarına montajı, kablo tamburunu dişli kutusu çıkış miline, vinç taşıyıcılarına ve platform vinçlerine bağlamak için tavsiye edilir.

loading...